top of page
cesta k sobe web.png

Doby, kdy jsme hledali naši pravdu mimo nás, jsou pryč. Vše co potřebujeme, je vždy ukryto v nás. Jenže ono se to snadněji řekne, než udělá. Zvlášť, když jsme se celý život snažili uspokojit naše rodiny, kolegy a celkově zapadnout do společnosti.

 

Přesně proto jsme vytvořily a naplánovaly ,,Cestu k Sobě”, kdy se potkáme na víkend v útulné horské chatě Antarik v srdci Beskyd. Najdeš zde prostor a čas spojit se sama se sebou, pročistit si hlavu a najít podporu jak v sobě, tak v kolektivu žen, které jsou na cestě jako ty, když Cesta k Sobě pro každou z nás vypadá trochu jinak.

O Pobytu

Náš druhý ročník Cesty k Sobě je na téma očista. Změna ročních období zrcadlí i změnu v nás samotných. Proto je tento čas, kdy jsme na samém prahu jara, pozvánka sama o sobě abychom pročistili jak náš organismus, tak i mentální a duševní zdraví. Pokud se po zimě často cítíte těžkopádně, pomale a jakoby jste se budily ze zimního spánku, tak jste zimu trávily správně. To je čas na odpočinek a sebereflekci. Jaro s sebou přináší svěžest a jemnou energii. Je to čas na zasazení semínek jak fyzicky, tak i v naší mysli. Na jaře ze sebe shodíme to staré a vykročíme k teplejším dnům a pokud chceme tak i novějšímu “já”. 

 

Tentokrát budeme trávit víkend očistou jak fyzickou, tak mentální, abychom podpořili celý náš organismus. Každá změna nás totiž dělá lehce náchylnými, proto je hlavně v tomto období potřeba dodat si více podpory a věnovat si pozornost. 

At’ jsou to naše společné jógové lekce, workshop o emocionálních vzorcích, povídání si u vynikajícího jídla nebo “jen” brouzdání přírodou, budete mít možnost načerpat nové inspirace a informace. Naše přání je, abyste odjížděly s čistou hlavou a představou jaké praktiky vás mohou podpořit v každodenním životě. 


Prvních pět registrovaných získají úvodní sezení a první sezení s certifikovanou koučkou zdarma. Tuto nabídku je možné využít během víkendu nebo po pobytu ve formě osobního setkání či online.

O Antariku

Antarik.jpg

Antarik znamená "místo mezi nebem a zemí". 

Horská chata Antarik leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní kopce v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Budeš mít možnost si zajít do sauny, odpočinout si u krbu s knížkou, a nebo se jít s námi projít po nádherném okolí, kde lišky dávají dobrou noc.

Ubytování bude na pokojích po dvou se společným sociálním zařízením. 

Na Antariku se kuchyně specializuje na vynikající a pestrou vegetariánskou kuchyni s řadou místních i exotických jídel. Všechny pokrmy jsou připravené od základu a kdekoli je to jen trochu možné, jsou využívané lokální suroviny. Je možno vyhovět i veganské a bezlepkové dietě nebo lidem s potravinovými alergiemi.

Pátek

15:00 - 16:00 Příjezd

16:30 - 17:45 Kundalini jóga

18:00 - 19:00 Večeře

19:30 Otevírací kruh

Sobota

7:30 - 8:45 Kundalini jóga a meditace

9:00 Snídaně

10:30 - 12:00 Workshop 

12:00 Oběd

12:30 - 16:00 Osobní volno

16:00 - 17:30 Kundalini jóga a meditace

18:00 - Večeře

19:00 - 20:00 Sauna

20:00-22:00 - Posezení u krbu

 

Neděle

7:30 - 8:45 Kundalini jóga a meditace

9:00 Snídaně

10:00 Uzavírací kruh

11:00 Odjezd

Náš rytmus

zapad_slunce_od_antariku_ii_japonske_zatisi_s_buddhou (1).jpeg

- 4 kundalini lekce

- 1 workshop

- 2 ženské kruhy

- 1x vstup do sauny

- ubytování na dvě noci ve dvoulůžkových pokojích

- plná penze

- balíček s překvapením

- soukromé sezení s koučkou pro prvních 5 registrovaných zdarma

V ceně pobytu je:

Rezervace pobytu

Cesta k sobě - Antarik Beskydy

10-12.3 2023

 

Záloha 2 000 Kč

 

Cena

4850 Kč

K rezervaci Tvého místa je potřeba zaplatit zálohu 2000 Kč do 31.1.2023.

 

Zálohu a zbytek platby uhraďte převodem na účet 1857206379/0800 do poznámky příjemci prosíme o uvedení vašeho jména.

Poté Ti přijde e-mail s detaily jak uhradit zbytek platby a připravit se na Cestu k Sobě.

 

Možnost uplatnění FKSP.

Jak vím jestli je to pro mě?

Pokud tě něco nadchlo, cítila jsi hlásek v sobě, který řika "ano", tak to je vše co potřebuješ k Tvému rozhodnutí. Tento pobyt je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé.

 

Co je kundalini?

Kundalini je součástí tantry. Tan=energie Tra=volnost. V kundalini se učíme jak pracovat se svou vlastní energii a nasměrovat ji tam, kde je potřeba (zdraví, mentalní odolnost, sebevědomí,..). Kundalini je také úzce spojena s Tradiční Čínskou Medicínou v tom, že ovlivňuje meridiany a žlázy a napomáhá k vybalancovaní hormonů.

 

Co je koučink?

Koučink nám napomáha určit si životní cíle a potom jich docílit. Spolu se svým koučem se podíváme zpět na své dětství a minulost a jak nás to formovalo. Pomůže nám objastnit, proč máme v sobě dané některé limity a jak s nimi pracovat, abychom se mohli přiblížit k našemu potenciálu.

Je možné mít jednolůžkový pokoj?

Ano, ale cena se navyšuje. Pro detaily napište na ulrikakovarovaterapie@gmail.com.

 

Můžu platit na splátky?

Ano. Při registraci je potřeba zaplatit zálohu 2 000 Kč a poté můžete posílat peníze měsíčně, nebo později dohromady před začátkem pobytu. Všechny poplatky a platby je potřeba uhradit měsíc před začátkem pobytu.

 

Jaké jsou storno poplatky?

50% zálohy je vratných při stornu dva měsíce a více před začátkem pobytu. Záloha je nevratná pokud chceš stornovat měsíc a méně před začátkem pobytu. Pokud plná cena není uhrazena měsíc před začátkem pobytu bude tvá rezervace zrušena a místo může být nabídnuto jinému zájemci.

Kdo jsme my?

Linda

Lindina cesta začala před 10ti lety na první hodině jógy. Od té doby se ponořila do spirituality a holistického sebe-rozvoje. Dneska Linda učí kundalini jógu, učí ženy jak vytvořit bezpečný prostor pro je samotné i ostatní (např. ženské kruhy) a také působí jako mentorka a kreativní konzultantka pro ženy v byznyse.

 

Lindin přístup je založený na tom, že bere v potaz dnešní rytmus života v kombinaci se starými tradičními praktikami ze kterých čerpá (například kundalini, hinduism, ajurvéda, čtvrtá cesta od Gurujieva, EFT, atd..). V tomto přístupu našla zlatý střed, který udržuje v rovnováze nejen ji, ale i její klienty.

image0_edited.jpg

Ulrika

Ulrika je certifikovaná koučka a průvodkyně životem. Svým klientům pomáhá s vyčištěním emočních bloků z minulosti, rodičovstvím, osobní růstem, seberozvojem a dalšími tématy.

 

Její dlouhodobý zájem o psychologii a psychosomatiku ji přivedl ke studiu speciální pedagogiky, montessori přístupu ve vzdělávání dětí až po individuální práci s klienty jako mentor a kouč. V osobním rozvoji se aktivně učí o zdravém životním stylu, praktikuje jógu, ajurvédu a miluje cestování s rodinou. 

Ulrika.jpg
bottom of page