Untitled (148 × 135 mm) (168 × 135 mm) (2).png

Doby, kdy jsme hledali naši pravdu mimo nás, jsou pryč. Vše co potřebujeme, je vždy v nás. Jenže ono se to snadněji řekne, než udělá, když jsme se celý život snažili uspokojit naše rodiny, kolegy a celkově zapadnout do společnosti.

 

Přesně proto jsme vytvořily a naplánovaly tento pobyt ,,Cesta k Sobě”. Najdeš zde prostor a čas spojit se sama se sebou, pročistit si hlavu a najít podporu jak v nás, tak v kolektivu žen, které jsou na stejné cestě jako ty.

 

,,Cesta k Sobě” se uskuteční v útulné chatě Antarik v srdci Beskyd. Budeš mít soukromé sezení s certifikovanou koučkou, zúčastníš se lekcí kundalini jógy, zažiješ workshop, kde se naučíš lymfatickou masáž obličeje a vytvoříš si svůj unikátní parfém z esenciálních olejů. Můžeš si i zajít do sauny, odpočinout si na sluníčku s knížkou, a nebo se jít s námi projít po nádherném okolí, kde lišky dávají dobrou noc.

Kdo jsme my?

Linda

Lindina cesta začala před 10ti lety na první hodině jógy. Od té doby se ponořila do spirituality a holistického sebe-rozvoje. Dneska Linda učí kundalini jógu, učí ženy jak vytvořit bezpečný prostor pro je samotné i ostatní (např. ženské kruhy) a také působí jako mentorka a kreativní konzultantka pro ženy v byznyse.

 

Lindin přístup je založený na tom, že bere v potaz dnešní rytmus života v kombinaci se starými tradičními praktikami ze kterých čerpá (například kundalini, hinduism, ajurvéda, čtvrtá cesta od Gurujieva, EFT, atd..). V tomto přístupu našla zlatý střed, který udržuje v rovnováze nejen ji, ale i její klienty.

image0_edited.jpg

Ulrika

Ulrika je certifikovaná koučka a průvodkyně životem. Svým klientům pomáhá s vyčištěním emočních bloků z minulosti, rodičovstvím, osobní růstem, seberozvojem a dalšími tématy.

 

Její dlouhodobý zájem o psychologii a psychosomatiku ji přivedl ke studiu speciální pedagogiky, montessori přístupu ve vzdělávání dětí až po individuální práci s klienty jako mentor a kouč. V osobním rozvoji se aktivně učí o zdravém životním stylu, praktikuje jógu, ajurvédu a miluje cestování s rodinou. 

IMG_8615[1].jpg

Náš rytmus

Pátek

15:00 - 16:00 příjezd

16:00 - 17:00 kundalini jóga

17:30 - 18:30 večeře

19:00 otevírací kruh

 

Sobota

7:30 - 8:45 kundalini jóga a meditace

9:00 snídaně

10:00 - 12:00 osobní volno nebo soukromé sezení s koučkou

12:30 oběd

13:00 - 15:00 osobní volno nebo soukromé sezení s koučkou

15:30 - 17:00 workshop

17:30 večeře

19:00 - 20:15 kundalini jóga a meditace

 

Neděle

7:30 - 8:45 kundalini jóga a meditace

9:00 snídaně

10:00 uzavírací kruh

11:00 odjezd

V ceně pobytu je:

- soukromé sezení s koučkou

- 4 kundalini lekce

- 1 workshop

- 2 ženské kruhy

- 1x vstup do sauny

- ubytování na dvě noci ve dvoulůžkových pokojích

- plná penze

- balíček s překvapením

zapad_slunce_od_antariku_ii_japonske_zatisi_s_buddhou (1).jpeg

Jak vím jestli je to pro mě?

Pokud tě něco nadchlo, cítila jsi hlásek v sobě, který řika "ano", tak to je vše co potřebuješ k Tvému rozhodnutí. Tento pobyt je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé.

 

Co je kundalini?

Kundalini je součástí tantry. Tan=energie Tra=volnost. V kundalini se učíme jak pracovat se svou vlastní energii a nasměrovat ji tam, kde je potřeba (zdraví, mentalní odolnost, sebevědomí,..). Kundalini je také úzce spojena s Tradiční Čínskou Medicínou v tom, že ovlivňuje meridiany a žlázy a napomáhá k vybalancovaní hormonů.

 

Co je koučink?

Koučink nám napomáha určit si životní cíle a potom jich docílit. Spolu se svým koučem se podíváme zpět na své dětství a minulost a jak nás to formovalo. Pomůže nám objastnit, proč máme v sobě dané některé limity a jak s nimi pracovat, abychom se mohli přiblížit k našemu potenciálu.

Je možné mít jednolůžkový pokoj?

Ano, ale cena se navyšuje. Pro detaily napište na ulrikakovarovaterapie@gmail.com.

 

Můžu platit na splátky?

Ano. Při registraci je potřeba zaplatit zálohu 2 000 Kč a poté můžete posílat peníze měsíčně, nebo později dohromady před začátkem pobytu. Všechny poplatky a platby je potřeba uhradit měsíc před začátkem pobytu.

 

Jaké jsou storno poplatky?

50% zálohy je vratných při stornu dva měsíce a více před začátkem pobytu. Záloha je nevratná pokud chceš stornovat měsíc a méně před začátkem pobytu. Pokud plná cena není uhrazena měsíc před začátkem pobytu bude tvá rezervace zrušena a místo může být nabídnuto jinému zájemci.

Rezervace pobytu

Cena

4570 Kč

K rezervaci Tvého místa je potřeba zaplatit zálohu 2000 Kč do 31.7.2022.

Poté Ti přijde e-mail s detaily jak uhradit zbytek platby a jak se připravit na Cestu k Sobě.

Možnost platby převodem na účet 1857206379/0800 do poznámky příjemci prosíme o uvedení vašeho jména.

Poté přijde e-mail s detaily jak uhradit zbytek platby a připravit se na Cestu k Sobě.

Nebo platební bránou ( viz. níže).

 

Možnost uplatnění FKSP.